58 weken van opeenvolgende dopen in een kerk in Louisiana

Shutterstock_1132627712.jpg

“Niemand van ons heeft in een kalenderjaar elke week een doop gezien. Hem elke week zien is iets speciaals. »

"Om de een of andere reden koos God ervoor om naar ons te glimlachen", verheugt Steve James, de senior pastor van de Trinity Baptist Church in Lake Charles, Louisiana, die al 58 opeenvolgende weken dopen viert.

 

“Dit vinden we niet vanzelfsprekend. Om de een of andere reden koos God ervoor om naar ons te glimlachen. Onze leden zijn trouw geweest om hun vrienden uit te nodigen, en dus delen we gewoon het evangelie en geven we ze de kans om de Heer te leren kennen en deel te nemen aan de doop van gelovigen. »

En deze tijd van kerkgroei begon met de orkaan in 2021. Pastor David Doye getuigde van deze uitzonderlijke situatie aan de Baptist Press.

“Niemand van ons heeft in een kalenderjaar elke week een doop gezien. Hem elke week zien is iets speciaals. Ongeveer een jaar geleden projecteerden we een visioen in onze kerk dat opwekking niet iets is waar je heen gaat, maar elke week. Het ging gewoon een beetje van start. »

En zo is het aantal gelovigen verdrievoudigd. "Het is iets van God", zegt Steve James.

MC

Afbeelding tegoed: Shutterstock/Mark Zhyhman

In de internationale sectie >Recent nieuws >