Een man valt een katholieke schoolmedewerker in Tulsa, Oklahoma aan met een zwaard

Shutterstock_1546421804.jpg

“Gisteren werd onze parochie en schoolgemeenschap het doelwit van een persoon die angst en kwaad wilde zaaien. »

De Holy Family Cathedral School in Tulsa, Oklahoma, was het doelwit van een aanval op woensdag 5 oktober rond 16 uur. de aanvaller, Daniël Edwards, is inmiddels door de politie aangehouden.

in een communique, keert het bisdom Tulsa terug naar het drama.

“Gisteren werd onze parochie en schoolgemeenschap het doelwit van een persoon die angst en kwaad wilde zaaien. Rond 16 uur naderde een man met een koelbox de voorkant van de kathedraal en probeerde binnen te komen. Toen hij de deuren op slot vond, liep hij door de steeg tussen de school en de kathedraal. »

Gary D. Kastl, vicaris-generaal van de kathedraal van de Heilige Familie en rector van de klassieke school, legt uit dat studenten toen op de trappen van de kathedraal foto's maakten. Ze werden in de school opgevangen door het onderwijzend team, totdat de politie hen toestond te vertrekken.

"Het lijkt erop dat de persoon een voorwerp in brand heeft gestoken en het naar de zijkant van de kathedraal heeft gegooid, waardoor enkele ramen op het zuiden zijn beschadigd", vervolgde de dominee.

Het bisdom sprak zijn dank uit aan de receptioniste van de kerk, die tussenbeide kwam.

"We willen ook onze oprechte bewondering uiten voor onze receptionist, Rod Notzon, die de persoon confronteerde en snijwonden aan zijn handen opliep nadat de persoon hem aanviel met wat leek op een zwaard. »

Hij werd verzorgd door Saint Francis Health System en is momenteel herstellende van zijn verwondingen.

"Deze situaties zijn destabiliserend en nodigen uit tot verjonging en reflectie", zegt Gary D. Kastl voordat hij zijn dank herhaalt aan leraren, personeel, parochie- en schoolbestuurders "voor hun snelle en zorgvuldige actie om de veiligheid van iedereen te garanderen", evenals aan de lokale bevolking. politie voor hun "snelle reactie" en "leiderschap".

MC


Recente artikelen >

Aartsbisschop Rolando Álvarez kreeg bezoek van zijn familie in de gevangenis

geschetst grijs klokpictogram

Recent nieuws >